0728 161 918

Buridava 2020

Taxă de participare*

-Alergare  - 50 lei

 

Alergătorii de la cursele de pădure au

bonus intrarea și participarea la competițiile din Salină,

duminică 9.02.20

Buridava Winter Run

08.02.2020

IBAN RO85 PIRB 4000 7860 8800 1000, FIRST BANK Rm. Valcea
Titular Clubul Sportiv Ecosport Rm. Vâlcea
Înscrieri închise
Pentru alte detalii: creativsport.ro@gmail.com
tel. 0728161918



Buridava WINTER RUN, Valcea 2020

    No     Stno     Name     Club     Text1

F15-17   5km

    1     104     Jar Andreea                 Lugoj     
    2     105     Sandu Irina                 FirstB Ramnicu Valcea     
    3     106     Pacala Andreea          Drobeta Turnu Severin     
    4     101     Cornescu Andreea     PC Targu Jiu     
    5     102     Mischiu Ana Maria     PC Targu Jiu     
    6     103     Sandu Georgiana       PC Targu Jiu     


F18-34   5km

    1     110     Purcarea Stefania     Slatina Running     
    2     111     Camelia Petre     Morteni     
    3     112     Gaal Timeea     Lugoj     
    4     107     Dobrica Denebola     Bucuresti     
    5     108     Covaciu Iasmina     Drobeta Turnu Severin     
    6     109     Deaconescu Ana Mara     Craiova     


F35-49   5km

    1     116     Vaduva Ramona     Ramnicu Valcea     
    2     117     Migliorini Gabriella     Babeni     
    3     115     Sandu Elena     FirstB Ramnicu Valcea     
    4     113     Ogreanu Simona     FirstB Ramnicu Valcea     
    5     114     Tudor Denisa     Ramnicu Valcea     


F50+   5km   

    1     121     Fratilescu Mariana     ACS Orienteering Masters Huned     
    2     122     Ciuca Ruxandra     Bucuresti     
    3     123     Bocsa Mariana     Branisca - Deva     
    4     118     Borta Dana Eugenia     Ramnicu Valcea     
    5     119     Deconescu Natalia     ACS Orienteering Masters Huned     
    6     120     Ionica Nicolita     Slatina     


F18-34  15km

    1     210     Trasca Daniela     Ramnicu Valcea     
    2     209     Andreea, Irina     Ramnicu Valcea     
    3     208     Manea Mariana     Slatina Running     
    4     213     Enache Anda     Slatina Running     
    5     212     Lupu Narcis Ion     Ramnicu Valcea     
    6     211     Patrascu-Dijmarescu, Catinca     Targu Jiu     
    7     207     Cepoi Mihaela     Targu Jiu     
    8     203     Butnariu Alina Dumitrita     Targu Jiu     
    9     202     Chivulescu Anastasia     PC Targu Jiu     
    10     201     Mija Maria     PC Targu Jiu     
    11     206     Mija Denise     PC Targu Jiu     
    12     205     Manea Ramona     PC Targu Jiu     
    13     204     Anghel Andra     CSU Craiova     


F35-49  15km

    1     225     Gogiu, Mihaela     Ramnicu Valcea     
    2     226     Proteasa Cristina     Bujoreni     
    3     223     Eftimie Angelica     Trail Ghost Valcea     
    4     224     Pufu Alis     Trail Ghost Valcea     
    5     229     Savulesccu Minodora     Cozia Racing Team     
    6     230     Dina Adelina     Trail Ghost Valcea     
    7     227     Turcu Mihaela Cristina     Slatina     
    8     228     Danciulescu Augustina, Daniela     Slatina Running     
    9     222     Grigore, Simona Iuliana     Bucuresti     
    10     216     Axinia Oana     Caracal     
    11     217     Iordache, Elena Alina     Ramnicu Valcea     
    12     214     Proteasa Luisa     Ramnicu Valcea     
    13     215     Mara Viorel     Chisineu Cris     
    14     220     Marinoaia Gigi     Trail Ghost Valcea     
    15     221     Mija Eliana     PC Targu Jiu     
    16     218     Minoiu Veronica     CSU Craiova     
    17     219     Ionescu Raluca     Bucuresti     


F50+  15km   

    1     232     Voicu Mariana     Slatina Running     
    2     231     Ghilt Roxana     Bucuresti     


M15-17   5km

    1     132     Vaduva Alexandru     Ramnicu Valcea     
    2     131     Dobre Madalin Daniel     Targu Jiu     
    3     130     Ogreanu, Rares Dragomires     FirstB Ramnicu Valcea     
    4     135     Deaconescu Constantin jr     CS Chimia Victoria     
    5     134     Lungu Alexandru     Drobeta Turnu Severin     
    6     133     Papava Mihai Bradut     Drobeta Turnu Severin     
    7     126     Cureteu Adelin     Drobeta Turnu Severin     
    8     125     Lupu Eduard Stefan     Drobeta Turnu Severin     
    9     124     Motescu Eduard     PC Targu Jiu     
    10     129     Uricanu Mihai     PC Targu Jiu     
    11     128     Catrinoiu Narcis     PC Targu Jiu     
    12     127     Mirea Mihai     CSU Craiova     


M18-34   5km

    1     144     Ruse Mihai Radu     Pitesti     
    2     143     Nae Valentin Laurentiu     Petresti     
    3     142     Nae Ionut Alin     Petresti     
    4     147     Dobrica Menkalinan     Bucuresti     
    5     146     Stoica, Costin Sebastian     Slatina     
    6     145     Stanescu, Razvan Florin     Baile Govora     
    7     138     Sunei Razvan     Drobeta Turnu Severin     
    8     137     Dragomir Stefan     Drobeta Turnu Severin     
    9     136     Palos Mihai     Drobeta Turnu Severin     
    10     141     Saracin Valentin     Drobeta Turnu Severin     
    11     140     Talaba Dragos     PC Targu Jiu     
    12     139     Catalin Marinel     Slatina     


M35-49   5km

    1     154     Muntean Florin     Lancram     
    2     153     Diaconu Dragos Mihai     Slatina Running     
    3     155     Cristian Nicolescu     Slatina Running     
    4     157     Enache Barbu     Bucuresti     
    5     156     Marinescu Daniel     Bucuresti     
    6     149     Plesanu Alin Iulian     Ramnicu Valcea     
    7     148     Fozocos Alexandru     Ramnicu Valcea     
    8     150     Albinaru, Constantin Danut     Ramnicu Valcea     
    9     152     Milosescu Cristian     Drobeta Turnu Severin     
    10     151     Antonia Haller     Ramnicu Valcea     


M50+   5km   

    1     161     Verigeanu Victor Catalin     Ramnicu Valcea     
    2     162     Dobrica Bogdan     Bucuresti     
    3     163     Deaconescu Constantin     CS Chimia Victoria     
    4     158     Ionescu Liviu     Slatina Running     
    5     159     Minoiu Emilian     CSU Craiova     
    6     160     Ionica Gheorghe     Slatina     


M18-34  15km

    1     243     Calinescu Alin     Baile Govora     
    2     244     Cojocaru, Mihai     Ramnicu Valcea     
    3     241     Iordachescu, George Cristian     Ramnicu Valcea     
    4     242     Georgescu Catalin     Slatina Running     
    5     247     Ocoleanu Marius     Timisoara     
    6     248     Jianu Dragos Marian     Mioveni     
    7     245     Grigorescu Cosmin     Targu Jiu     
    8     246     Ciobanu Adrian     Targu Jiu     
    9     235     Brujan Cristi     Targu Jiu     
    10     236     Raducan Theodor     PC Targu Jiu     
    11     233     Mija Tiberiu     PC Targu Jiu     
    12     234     Voicu Razvan     PC Targu Jiu     
    13     239     Chivulescu Matei     PC Targu Jiu     
    14     240     Minoiu Emi     CSU Craiova     
    15     237     Blejdea Alexandru     CSU Craiova     
    16     238     Trusca Daniel     Ramnicu Valcea     


M35-49  15km

    1     265     Vaduva Marinica     Trail Ghost Valcea     
    2     266     Felix Simion     Bucuresti     
    3     267     Radulescu Nicolae     Baile Govora     
    4     262     Carstea Ionel Cristian     Slatina     
    5     263     Sirbu Marian Sorinel     Farcasele     
    6     264     Manea Daniel     Bucuresti     
    7     268     Axinia Sorin     Caracal     
    8     272     Stanca Bogdan Mihail     Ramnicu Valcea     
    9     273     Dina Bogdan     Trail Ghost Valcea     
    10     274     Filisanu Florin     Slatina     
    11     269     Jar Bogdan     Lugoj     
    12     270     Ruben De Vicente     REE Team Ploiesti     
    13     271     Iordache, Constantin Alin     Ramnicu Valcea     
    14     252     Proteasa Lucian     Ramnicu Valcea     
    15     253     Miercan Marian     Trail Ghost Valcea     
    16     254     Lungoci Sabin     Ramnicu Valcea     
    17     249     Radulescu Marius     Trail Ghost Valcea     
    18     250     Petre Dumitru     Trail Ghost Valcea     
    19     251     Zamfir Andrei     Brasov     
    20     255     Deliu Ionut     Trail Ghost Valcea     
    21     259     Alin Rublinceanu     Ramnicu Valcea     
    22     260     Deaconu Daniel     Ramnicu Valcea     
    23     261     Esat Kandemir     Trail Ghost Valcea     
    24     256     Varga Adrian Catalin     Lupeni     
    25     257     Ionescu Alin     Bucuresti     
    26     258     Calin Ionut Tiberius     Slatina     


M50+  15km   

    1     279     Marcu Adrian     PC Targu Jiu     
    2     280     Ciobanu Vasile     Slatina Running     
    3     281     Tiberiu Timar     Lupeni     
    4     278     Barbu Valentin     Bucuresti     
    5     275     Migliorini Valerio     Babeni     
    6     276     Bocsa Vasile     Branisca - Deva     
    7     277     Borta Vasile     Ramnicu Valcea     

Liber la alergare

Copyrigth 2018

BUN VENIT !

Oltenia - alergare în Salina Ocnele Mari

email: creativsport.ro@gmail.com

tel.: 0728 161 918

@creativsport.ro