0728 161 918

Buridava 2020

Cronometrare electronică, cu sprijinul Federației Române de Orientare.

Operator: Cosmin

 

Mulțumim!

09.02.2020

Trofeul Buridava - Orientare


Trofeul Buridava                                      Duminică 09.02.2020
Resultate

   Pl   Stno Name                            Club                             Time

OF10  (12)                         0,4 km      9 C

    1        Balici Maria                            Club Aktiv                                      4:07
    2        Dobrica Denebola                Bucuresti                                       4:45
    3        Tudorache Silvia                   OK Silva Campina                        4:50
    4        Ciceu Ilaria                             CS Chimia Victoria                       5:56
    5        Stanescu Alexia                    PC Pitesti                                      10:06
    6        Nastasoiu Eva                       PC Pitesti                                      10:33
    7        Ciobanu Ioana                      ONCR - CL Mircea cel Batra      11:46
    8        Cumpanasoiu Katia             ONCR - CL Mircea cel Batra      11:49
    9        Saulescu Mara                      PC Targu Jiu                                  19:00
   10        Borcaneci Sara                    ONCR - CL Dacia Felix Miov      20:44
   11        Andreescu Sara                  ONCR - CL Dacia Felix Miov       33:13

             Olteanu Andra-Elena             ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp

OF12  (10)                         0,6 km     13 C

    1        Stanea Antonia                     CS Chimia Victoria                         8:08
    2        Cornescu Andreea               PC Targu Jiu                                    8:29
    3        Blejdea Alexandra                PC Targu Jiu                                    9:11
    4        Popescu Stefania                  PC Targu Jiu                                  10:22
    5        Marinescu Erika                    Club Aktiv                                      10:27
    6        Vlãdescu Maria                     ONCR - CL Mircea cel Batra       19:10
    7        Constantin Andreea            ONCR - CL Mircea cel Batra       20:36
    8        Tudor Daria                           ONCR - CL Mircea cel Batra       20:37

             Carstea Eveline                      PC Pitesti                                      mp
             Militaru Andreea                   PC Targu Jiu                                  mp

OF14  (5)                          0,6 km     13 C

    1        Tudorache Alexia                OK Silva Campina                 4:56
    2        Pop Diana Maria                  CS Chimia Victoria               5:20
    3        Mischiu Ana Maria               PC Targu Jiu                          5:29
    4        Sandu Georgiana                 PC Targu Jiu                          6:02
    5        Dobrica Miruna                    PC Pitesti                             11:04

OF16  (2)                          1,5 km     19 C

    1        Pacala Andreea                  Drobeta Turnu Severin           46:34

OF18  (4)                          1,5 km     19 C

    1        Mija Maria                             PC Targu Jiu                          11:28
    2        Chivulescu Anastasia         PC Targu Jiu                          14:50
    3        Ionescu Andrada                 PC Pitesti                               22:25
    4        Covaciu Iasmina                  Drobeta Turnu Severin      39:57

OF19-39  (7)                       1,7 km     27 C

    1        Anghel Andra                       CSU Craiova                        11:48
    2        Mija Denise                           PC Targu Jiu                        15:15
    3        Marcu Valentina                  PC Targu Jiu                         15:41
    4        Tudorache Ana                    OK Silva Campina               17:25
    5        Deaconescu Anamaria       Craiova                                 17:41
    6        Manea Ramona                   PC Targu Jiu                         21:40
    7        Cornescu Diana                   PC Targu Jiu                         36:36



OF40-59  (5)                       1,5 km     18 C

    1        Minoiu Veronica                 CSU Craiova                     10:51
    2        Stamate Aurelia                 CSU Craiova                     15:50
    3        Mija Eliana                           PC Targu Jiu                     17:39
    4        Ciuca Ruxandra                  Bucuresti                          44:20

             Stanica Cristina                    Craiova                               mp

OF60+  (1)                         1,5 km     18 C

    1        Deconescu Natalia               ACS Orienteering Masters H      12:12

OM10  (22)                         0,4 km      9 C

    1        Mesea Robert                       Club Aktiv                                         2:59
    2        Halmaghiu Razvan              CS Chimia Victoria                          3:44
    3        Raducan David                     PC Targu Jiu                                     4:34
    4        Mecikowschi Iannis             PC Targu Jiu                                     5:20
    5        Mirea Cristi                           CSU Craiova                                     5:49
    6        Zamfira Sergiu                     ONCR - CL Dacia Felix Miov          5:51
    7        Chivulescu Ioan                   PC Targu Jiu                                      8:27
    8        Banitã Florian Eduard        ONCR - CL Mircea cel Batra       10:07
    9        Arshat Daniel                        CS Chimia Victoria                       10:51
   10        Puzdrea Alexandru               PC Targu Jiu                                11:48
   11        Ciobanu Stefan                  ONCR - CL Mircea cel Batra        13:23
   12        Pavel Luca                           ONCR - CL Mircea cel Batra        13:30
   13        Dumitrache David             PC Targoviste                                15:21
   14        Dragomir Stefan                PC Targoviste                                26:11
   15        Fliu Andrei Sebastian        ONCR - CL Mircea cel Batra       36:20

             Mitrea David                           ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Buru Darius-Mihai                 ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Stanciu Nichita                       ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Stanciu Radu-Andrei             ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Olteanu Marin-Iustin            ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Diaconescu Vlad                    ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Buru David-Gabriel               ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp

OM12  (18)                         0,6 km     13 C

    1        Balici Andrei                         Club Aktiv                                         6:00
    2        Nistor Stefan                        CS Ecosport                                     6:34
    3        Cornescu Andrei                 PC Targu Jiu                                      6:36
    4        Popescu Edi                          PC Targu Jiu                                     7:05
    5        Motescu Eduard                  PC Targu Jiu                                     7:28
    6        Timofta Andrei                     CS Chimia Victoria                         7:44
    7        Munteanu Vlad                    PC Targu Jiu                                   10:46
    8        Voicu Vladimir                      PC Targoviste                                10:59
    9        Toader Stefan                       Club Aktiv                                      12:11
   10        Balasa Teodor                     Club Aktiv                                       15:22
   11        Popa Alexandru                  ONCR - CL Mircea cel Batra       16:30
   12        Ionescu Erik                         ONCR - CL Mircea cel Batra       16:34
   13        Munteanu Alex                   PC Targu Jiu                                   18:53
   14        Pretorian Mihnea               ONCR - CL Mircea cel Batra       19:05
   15        Vladu Ianis                            CS Chimia Victoria                      38:05

             Andreescu Alexandru             ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp
             Vasilescu Claudiu Stefan        Ramnicu Valcea                             mp
             Andreescu Antonia                  ONCR - CL Dacia Felix Miov         mp



OM14  (7)                          0,6 km     13 C

    1        Halmaghiu Patrik                CS Chimia Victoria                            5:45
    2        Uricanu Mihai                      PC Targu Jiu                                        7:08
    3        Badea Damian                    PC Targoviste                                      7:30
    4        Ene Luca                               PC Targoviste                                      8:30
    5        Mihai Romeo-Mihaita       ONCR - CL Mircea cel Batra              9:18
    6        Ionescu Radu                      PC Pitesti                                              9:34
    7        Ghitescu Ioan                     PC Targoviste                                     18:42

OM16  (4)                          1,5 km     19 C

    1        Deaconescu Constantin jr        CS Chimia Victoria                    11:19
    2        Petrovici Victor                            PC Targoviste                            14:10
    3        Catrinoiu Narcis                         PC Targu Jiu                                14:19
    4        Papava Mihai Bradut                Drobeta Turnu Severin             48:40

OM18  (7)                          1,5 km     19 C

    1        Mija Tiberiu                           PC Targu Jiu                                        9:42
    2        Talaba Dragos                      PC Targu Jiu                                        9:50
    3        Raducan Theodor               PC Targu Jiu                                       10:35
    4        Anghelescu Claudiu            PC Targoviste                                    11:28
    5        Palos Mihai                          Drobeta Turnu Severin                    15:27
    6        Dragomir Stefan                 Drobeta Turnu Severin                    20:34
    7        Sunei Razvan                      Drobeta Turnu Severin                     25:59

OM19-39  (10)                      1,7 km     27 C

    1        Minoiu Emi                          CSU Craiova                                         10:15
    2        Blejdea Alexandru             CSU Craiova                                         10:19
    3        Voicu Razvan                       PC Targu Jiu                                         11:38
    4        Neagu George                     ACS Sanatatea Ploiesti                     14:04
    5        Chivulescu Matei                PC Targu Jiu                                        14:54
    6        Tudorache Mihai                OK Silva Campina                              17:37
    7        Poenar Dragos                   PC Targu Jiu                                         26:53
    8        Nimara Alexandru             CS Otopeni                                          28:59
    9        Poenar Bogdan                   PC Targu Jiu                                        31:26

             Popa Ciprian                    No Club                            mp

OM40-59  (10)                      1,5 km     18 C

    1        Deaconescu Constantin    CS Chimia Victoria                            12:21
    2        Marcu Adrian                       PC Targu Jiu                                       14:44
    3        Nimara Florin                       CS Otopeni                                        15:32
    4        Pop Ciprian Petru               CS Chimia Victoria                            15:57
    5        Stanea Daniel                      CS Chimia Victoria                            16:08
    6        Talaba Daniel                      PC Targu Jiu                                        16:28
    7        Dobrica Bogdan                  Bucuresti                                            20:10
    8        Saulescu Mihai                    PC Targu Jiu                                        22:14
    9        Milosescu Cristian              Drobeta Turnu Severin                   29:12
   10        Tiberiu Timar                      Lupeni                                                33:36

OM60+  (6)                         1,5 km     18 C

    1        Urdea Gheorghe                 CS Chimia Victoria                           11:00
    2        Minoiu Emilian                     CSU Craiova                                     13:26
    3        Olteanu Emil                         ACS Sanatatea Ploiesti                  24:18
    4        Dumitras Dorel                    CS Otopeni                                       25:40
    5        Florescu Dan                        CS Otopeni                                        28:41
    6        Andreescu Ion                      CS Otopeni                                       33:15




O - Familia  (31)                  0,4 km      9 C

    1        Neaga Adriana, Neaga Robert       PC Pitesti                                      3:40
    2        Mesea David                                      Club Aktiv                                     3:53
    3        Dutu Radu, Babeu Pavel                 PC Targoviste                               4:25
    4        Paunescu Emanuel                          PC Targu Jiu                                  5:30
    5        Timar Patricia Nikol                         Lupeni                                           5:34
    6        Dudu Dragos                                    ONCR - CL Dacia Felix Miov       6:56
    7        Dudu Luca                                        ONCR - CL Dacia Felix Miov       6:58
    8        Balas Ilinca+ Gabriela                    CS Chimia Victoria                       7:14
    9        Dutu Vlad, Dutu Bogdan               PC Targoviste                                7:17
   10        Vladu Albert+ Doru                       CS Chimia Victoria                        7:52
   11        Oiste Bianca, Tanasie Miruna    ONCR - CL Mircea cel Batra        8:13
   12        Pachiu Elena                                   PC Targu Jiu                                   8:35
   13        Munteanu Anastasia                    PC Targu Jiu                                    9:54
   14        Balaiban Ioan Matei                     ONCR - CL Dacia Felix Miov      10:04
   15        Bala Raul                                         PC Targu Jiu                                 10:17
   16        Corfa Sebastian                             PC Targu Jiu                                 10:20
   17        Pleseanu Alex Cristian                 Ramnicu Valcea                           13:08
   18        Munteanu Viviana                        PC Targu Jiu                                  13:22
   19        Smarãndoiu Andreea                  ONCR - CL Mircea cel Batra      15:12
   20        Preoteasa Ana                              ONCR - CL Mircea cel Batra       15:14
   21        Radu Ana                                       ONCR - CL Mircea cel Batra       15:19
   22        Munteanu Andrei                        PC Targu Jiu                                   16:29
   23        Ghinda Alexandru                       PC Targu Jiu                                   17:46
   24        Stanciu Timur                               ONCR - CL Dacia Felix Miov       22:01
   25        Enache Maria                               ONCR - CL Dacia Felix Miov        38:31

             Pleseanu Eduard Andrei          Ramnicu Valcea                                mp
             Gãinã Andrei                              ONCR - CL Dacia Felix Miov            mp
             Busca Eric                                   Club Aktiv                                            mp
             Culea Maria                                ONCR - CL Dacia Felix Miov            mp
             Badea David                               PC Targu Jiu                                        dnf
             Canavea Sara                             PC Targu Jiu                                        dnf

OpenMasculin  (2)                  1,5 km     18 C

    1        Dragomir Catalin                     PC Targoviste                                   19:17

             Badea Alin                                  PC Targu Jiu                                        mp

OpenFeminin  (1)                   1,5 km     18 C

    1        Popescu Maria                        PC Targu Jiu                                     21:35

Rezultate

Liber la alergare

Copyrigth 2018

BUN VENIT !

Oltenia - alergare în Salina Ocnele Mari

email: creativsport.ro@gmail.com

tel.: 0728 161 918

@creativsport.ro